Stredne tvrdý kotúč na brúsenie nehrdzavejúcich ocelí.
| Obj. číslo | 9421412500 |
| Obj. číslo | 9421412500 |
Stredne tvrdý kotúč na brúsenie nehrdzavejúcich ocelí.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD INOX (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |