Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Pre firmy

Odporučte stránku svojím známym

Program Solík SK Business

Špeciálny program určený pre firmy a živnostníkov, vďaka ktorému získate oproti bežnému nákupu množstvo výhod. Pripojte sa do programu Solík SK aj Vy a môžete využívať všetky výhody, ktoré z neho plynú.

Aké výhody získate

 


1. Komplexné služby

Jednou z najväčších výhod business programu je jeho komplexnosť. Firma Solík SK, s.r.o. je na trhu už viac ako 20 rokov a preto má veľmi dobré a rozmanité portfólio produktov (viac ako 5000 produktov). Za dlhý čas pôsobenia na trhu sa naši obchodníci stali profesionáli v rôznych oblastiach priemyslu a to nie len čo sa zvárania týka. Neponúkame teda len zváracie zdroje a materiály, ale komplexné riešenia pre zabezpečenie zváracích pracovísk a to:

2. Množstevné a vernostné zľavy

U nás platí pravidlo čím viac nakúpiš, tým viac ušetríš. Pri odbere väčšieho množstva tovaru získavate automaticky množstevnú zľavu. Ak u nás budete nakupovať tento tovar pravidelne máte možnosť získať ešte ďalšiu zľavu vďaka vernostným bonusom. Naši obchodní zástupcovia Vám vytvoria cenovú ponuku presne na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Ako fungujú množstevné zľavy:

3. Splatnosť a kredit pri nákupe

Pre nastavenie obojstrannej spolupráce a spokojnosti sa snažíme našim zákazníkom čo najviac vyhovieť aj čo sa platobných podmienok týka. Po vzájomnej dohode je možný nákup na faktúru a nastavenie kreditu. Možnosť nastavenia kreditu a platby na faktúru je podmienené riadnymi a včasnými platbami.

Postup nastavenia platby na faktúru je nasledovný:

4. Poradenské služby a servis

Pre firmy a živnostníkov poskytujeme tiež poradenské služby a servis. To znamená:

Poradenské služby

Servis


5. Spoločenské akcie s VIP zákazníkmi

Pre našich najlepších zákazníkov organizujeme kultúrne podujatia, kde sa môžu dobré partnerské vzťahy ešte viac prehĺbiť. Snažíme sa z našich zákazníkov spraviť partnerov a z partnerov priateľov. Naši obchodníci nie že len pomáhajú našim zákazníkom riešiť problémy čo sa týka ich firemného života ale bežne sa z nich stávajú blízki priatelia aj v osobnom živote. 

Našich zákazníkov si hýčkame a staráme sa o nich čo sa týka ich pracovných potrieb ale aj osobného prístupu. Vo fotogalérii nižšie si môžete pozrieť fotky z niektorých našich akcií organizovaných pre TOP zákazníkov.


Dokumenty: zvaracie-a-bodovacie-zariadenia-solik-01.pdf 27.5 MB 27.5 MB automatizacia-a-robotizacia-solik-02.pdf 10.62 MB 10.62 MB zariadenia-cnc-a-plynove-zariadenia-solik-03.pdf 13.04 MB 13.04 MB ochranne-pracovne-prostriedky-solik-04.pdf 28.32 MB 28.32 MB Kompletné vybavenie zváračských pracovísk_Solík_05 25.94 MB 25.94 MB prostriedky-technickej-chemie-solik-06.pdf 12.42 MB 12.42 MB materialy-na-spajkovanie-07-solik.pdf 5.53 MB 5.53 MB brusne-materialy-08-solik.pdf 15.92 MB 15.92 MB pily-a-pilove-pasy-solik-09.pdf 1.18 MB 1.18 MB pridavne-materialy-solik-10.pdf 3.32 MB 3.32 MB