Keramický kotúč na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí.
| Obj. číslo | 9421512501 |
| Obj. číslo | 9421512501 |
Keramický kotúč na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |