Kariéra

Odporučte stránku svojím známym

kariera-solik-sk-zvaracia-technika

Sme prevažne mladý energický kolektív - no výnimka potvrdzuje pravidlo. Aj u nás jadro tvoria dlhoročne skúsení harcovníci zo sveta zváračiny. Neustále sa chceme rozrastať, aby sme mohli ešte lepšie slúžiť našim zákazníkom. Momentálne hľadáme nového zamestnanca na tieto pozície:

Administratívny asistent pre e-shop

Náplň práce:
- administrácia objednáviek a e-shopu
- komunikácia so zákazníkom (telefonicky, písomne - cez e-mail aj na chatoch a sociálnych sieťach)
- spracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami (support pre office)

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: TPP

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica

Osobnostné predpoklady a požiadavky:
- hľadáme človeka na administráciu e-shopových objednáviek s dobrou komunikáciou so zákazníkmi (telefonicky aj písomne). Skúsenosť s prácou s informačným systémom je určite vítaná. Dôležitá je zodpovednosť a svedomitosť pri vykonávaní svojej práce. Oddelenie online predaja a marketingu sa rýchlo rozvíja, dôležitá je schopnosť prispôsobiť sa zmenám pracovného tempa a činnostiam.

Mzdové podmienky (brutto):
650 EUR/mesiac + prémie podľa prémiového poriadku firmy (mesačné a kvartálne odmeny)

Viac informácií o pozíci aj na portáli PROFESIA

Asistent predaja v kamennej predajni / pracovník skladu

- starostlivosť o predajňu
- vydávanie tovaru zákazníkom na výdajnom mieste / kamennej predajni
- práca s registračnou pokladňou a terminálom
- komunikácia so zákazníkmi
- fyzické preberanie, príjem a výdaj tovaru zo skladu
- vedenie skladovej evidencie

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: TPP

- technické zameranie nutnosťou
- práca s registračnou pokladňou
- pracovitosť a precíznosť
- vodičský preukaz

Ak Vás tieto ponuky zaujali, životopisy a motivačné listy prosím zasielajte na e-mail martina.solikova@solik.sk