Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Kariéra

Odporučte stránku svojím známym

kariera-solik-sk-zvaracia-technika

Sme prevažne mladý energický kolektív - no výnimka potvrdzuje pravidlo. Aj u nás jadro tvoria dlhoročne skúsení harcovníci zo sveta zváračiny. Neustále sa chceme rozrastať, aby sme mohli ešte lepšie slúžiť našim zákazníkom. Momentálne hľadáme nového zamestnanca na túto pozíciu:

Pracovník oddelenia logistiky a nákupu

Hľadáme kolegu, ktorý príjme výzvu riadenia oddelenia logistiky a nákupu v našej rýchlo rozvíjajúcej sa firme. Na zodpovednosť bude mať managment a rozvoj oddelenia nákupu a logistiky. Vítaná je skúsenosť s riadením produktového portfólia a s vedením ľudí.

Okrem toho oceníme tieto vlastnosti:

Oddelenie je kľúčové pri rozširovaní pôsobenia firmy, dôležitá je tak schopnosť premýšľať rastovo v kontexte fungovania celej firmy. Podstatná je zodpovednosť a svedomitosť pri vykonávaní svojej práce. 

Určite sa nám ozvi:

Čo ti ponúkame my?

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok (TPP)

Miesto výkonu práce

Považská Bystrica

Mzdové podmienky (brutto)

1000 EUR/mesiac (prémie podľa prémiového poriadku firmy - mesačné a kvartálne odmeny)

Viac informácií o pozíci aj na portáli PROFESIA

Ak ťa táto ponuka zaujala, životopisy a motivačné listy prosím zasielaj na e-mail martina.solikova@solik.sk

 

Ďalšie pozície - pretože schopných zamestnancov nikdy nie je dosť:

Servisný technik - baví ťa pomáhať ? Opravovať pokazené horáky, zváračky u nás na dielni, no aj priamo u zákazníka? Cítiš sa mlado a energicky? Nehľadáš prácu na pol roka, ale na značnú časť života? Chceš sa vzdelávať u celosvetových dodávateľov zváračiek? Pošli životopis. 

Obchodný zástupca - Miluješ obchod? Rád uvádzaš nové produkty na trh? Nebojíš sa cestovať a navštevovať zákazníkov? Neváhaj a urýchlene nám pošli životopis. 

Skladník - Nebojíš sa prehodiť zopár 15 kg cievok zváracieho drôtu? Si precízny a neokradneš ani nás, ani zákazníka o žiadnu zváraciu špičku? Keď náš zákazník bude urgentne potrebovať tovar ochotne mu ho dovezieš? Ak si si odpovedal na všetky otázky áno, pošli životopis.

Ak chceš byť v našom tíme pošli nám životopis spolu s motivačným listom.

Miluješ zváranie a brúsenie? Robíš umelecké, alebo niečím výnimočné diela? Zváraš ako instagramoví majstri? Chceš testovať nové produkty? Taktiež nás neváhaj kontaktovať. Naše produkty bezplatne testujú  zvárači po celom Slovensku a spolu s nami zvyšujú povedomie o najnovších technológiach vo svete zvárania. Častokrát ide o produkty, ktoré prídu do predaja až o rok či dva.