Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Kariéra

Odporučte stránku svojím známym

kariera-solik-sk-zvaracia-technika

Sme prevažne mladý energický kolektív - no výnimka potvrdzuje pravidlo. Aj u nás jadro tvoria dlhoročne skúsení harcovníci zo sveta zváračiny. Neustále sa chceme rozrastať, aby sme mohli ešte lepšie slúžiť našim zákazníkom. Momentálne hľadáme nového zamestnanca na túto pozíciu:

Koordinátor obchodu a zákazníckej starostlivosti

Hľadáme systematického kolegu, ktorý s nami bude rád tráviť čas a bude sa aktívne podieľať na rozvoji firmy - predovšetkým obchodného oddelenia.

Ako bude vyzerať tvoj deň obchodníka?

Práca zahŕňa predovšetkým komunikáciou s obchodným oddelením, zákazníkmi a administratívne spracovanie obchodu:

Čo ti ponúkame my?

Zapoj sa do súdržného kolektívu rozvíjajúcej sa firmy so silným postavením

Hodíme sa k sebe?

Zisti, či sa ti u nás bude páčiť:

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok (TPP)

Miesto výkonu práce

Považská Bystrica

Mzdové podmienky (brutto)

od 800 EUR/mesiac. Kvartálne odmeny sú udeľované za výsledky a podieľanie sa na rozvoji celej firmy. 

Informácie o pozíci nájdeš aj na portáli PROFESIA

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám životopis a stručný motivačný list s dôvodom prečo, ťa pozícia zaujala na e-mail martina.solikova@solik.sk

Zo zaslaných životopisov vyberáme vhodných kandidátov na kolegov, ktorých pozveme na pohovor. Keďže okrem schopností a pracovného nasadenia je dôležitá aj schopnosť spolupráce, na pohovore sa zúčastní viacero tvojich možných budúcich spolupracovníkov. Po ukončení všetkých pohovorov dáme rýchlo vedieť výsledok pohovoru.


Ďalšie pozície - pretože schopných zamestnancov nikdy nie je dosť:

Servisný technik - bavia ťa črevá zariadení? Opravovať pokazené horáky, zváračky u nás na dielni, no aj priamo u zákazníka? Chceš sa vzdelávať u celosvetových dodávateľov zváračiek? Pošli životopis. 

Obchodný zástupca - Miluješ obchod? Rád uvádzaš nové produkty na trh? Nebojíš sa cestovať a navštevovať zákazníkov? Neváhaj a urýchlene nám pošli životopis. 

Skladník - Nebojíš sa prehodiť zopár 15 kg cievok zváracieho drôtu? Si precízny a neokradneš ani nás, ani zákazníka o žiadnu zváraciu špičku? Keď náš zákazník bude urgentne potrebovať tovar ochotne mu ho dovezieš? Ak si si odpovedal na všetky otázky áno, pošli životopis.

Ak chceš byť v našom tíme pošli nám životopis spolu s motivačným listom.

Miluješ zváranie a brúsenie? Robíš umelecké, alebo niečím výnimočné diela? Zváraš ako instagramoví majstri? Chceš testovať nové produkty? Taktiež nás neváhaj kontaktovať. Naše produkty bezplatne testujú  zvárači po celom Slovensku a spolu s nami zvyšujú povedomie o najnovších technológiach vo svete zvárania. Častokrát ide o produkty, ktoré prídu do predaja až o rok či dva.