Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Kariéra

Odporučte stránku svojím známym

kariera-solik-sk-zvaracia-technika

Sme prevažne mladý energický kolektív - no výnimka potvrdzuje pravidlo. Aj u nás jadro tvoria dlhoročne skúsení harcovníci zo sveta zváračiny. Neustále sa chceme rozrastať, aby sme mohli ešte lepšie slúžiť našim zákazníkom. Momentálne hľadáme nového zamestnanca na túto pozíciu:

Obchodník v jednej z najsilnejších zváracích techník na Slovensku

Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý bude oporou predovšetkým obchodným zástupcom s dobrou komunikáciou so zákazníkmi. Aktívne sa bude podieľať na rozvíjaní obchodných aktivít firmy. Skúsenosť s prácou s informačným systémom je vítaná. Oddelenie obchodu je základným kameňom našej firmy, dôležitá je preto spoľahlivosť a precíznosť pri vykonávaní práce.

Ako bude vyzerať tvoj deň obchodníka?

Práca zahŕňa predovšetkým podporu a komunikáciu so zákazníkmi, ktorí sa venujú zváraniu:

hladame-zvaraca-do-kancelarie-administrativny-pracovnik-asistent-obchodu-pozicia-kariera        hladame-obchodnika-obchodny-zastupca-pozicia-kariera

Čo ti ponúkame my?

Zapoj sa do súdržného kolektívu rozvíjajúcej sa firmy so silným postavením

Hodíme sa k sebe?

Hľadáme kolegu, ktorý s nami bude rád tráviť čas a bude sa aktívne podieľať na rozvoji firmy. Hodíme sa k sebe? Zisti, či sa ti u nás bude páčiť:

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok (TPP)

Miesto výkonu práce

Považská Bystrica

Mzdové podmienky (brutto)

od 1000 EUR/mesiac do 3000 EUR/mesiac.

Výška mzdy obchodníka závisí od výkonu (množstva uskutočnených objednáviek). Je daná percentuálnym podielom zo zisku daného obchodníka. Horná hranica je teda premenlivá, je naším spoločným cieľom, aby sa obchodník čo najviac vzdialil od základu.

Kvartálne odmeny sú udeľované za výskedly a podieľanie sa na rozvoji celej firmy. 

Informácie o pozíci nájdeš aj na portáli PROFESIA

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám životopis a stručný motivačný list s dôvodom prečo, ťa pozícia zaujala na e-mail martina.solikova@solik.sk

Zo zaslaných životopisov vyberáme vhodných kandidátov na kolegov, ktorých pozveme na pohovor. Keďže okrem schopností a pracovného nasadenia je dôležitá aj schopnosť spolupráce, na pohovore sa zúčastní viacero tvojich možných budúcich spolupracovníkov. Po ukončení všetkých pohovorov dáme rýchlo vedieť výsledok pohovoru.


Ďalšie pozície - pretože schopných zamestnancov nikdy nie je dosť:

Servisný technik - baví ťa pomáhať ? Opravovať pokazené horáky, zváračky u nás na dielni, no aj priamo u zákazníka? Cítiš sa mlado a energicky? Nehľadáš prácu na pol roka, ale na značnú časť života? Chceš sa vzdelávať u celosvetových dodávateľov zváračiek? Pošli životopis. 

Obchodný zástupca - Miluješ obchod? Rád uvádzaš nové produkty na trh? Nebojíš sa cestovať a navštevovať zákazníkov? Neváhaj a urýchlene nám pošli životopis. 

Skladník - Nebojíš sa prehodiť zopár 15 kg cievok zváracieho drôtu? Si precízny a neokradneš ani nás, ani zákazníka o žiadnu zváraciu špičku? Keď náš zákazník bude urgentne potrebovať tovar ochotne mu ho dovezieš? Ak si si odpovedal na všetky otázky áno, pošli životopis.

Ak chceš byť v našom tíme pošli nám životopis spolu s motivačným listom.

Miluješ zváranie a brúsenie? Robíš umelecké, alebo niečím výnimočné diela? Zváraš ako instagramoví majstri? Chceš testovať nové produkty? Taktiež nás neváhaj kontaktovať. Naše produkty bezplatne testujú  zvárači po celom Slovensku a spolu s nami zvyšujú povedomie o najnovších technológiach vo svete zvárania. Častokrát ide o produkty, ktoré prídu do predaja až o rok či dva.