Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Kariéra

Odporučte stránku svojím známym

Solík je vedúca firma v predaji zváracej techniky a viac sa o nás dozvieš aj tu. Firma oslávila 20 rokov už pred nejakou dobou a pracuje v nej približne 20 ľudí, ktorí ju rôzne dlho rozvíjajú. Neustále sa chceme rozrastať, aby sme mohli ešte lepšie slúžiť naším zákazníkom. Momentálne však aktívne nových kolegov nehľadáme. Avšak schopných ľudí, ktorí s nami chcú tvoriť zvárací svet, sa ťažko odmieta. Zaujme niečo nižšie? 


 

Ďalšie pozície - kolegov do tímu prijmeme kedykoľvek

Servisný technik - bavia ťa črevá zariadení? Opravovať pokazené horáky, zváračky u nás na dielni, no aj priamo u zákazníka? Chceš sa vzdelávať u celosvetových dodávateľov zváračiek? Pošli životopis. 

Obchodný zástupca - Miluješ obchod? Rád uvádzaš nové produkty na trh? Nebojíš sa cestovať a navštevovať zákazníkov? Napíš nám, nech zákazníci nečakajú. 

Skladník - Nebojíš sa prehodiť zopár 15 kg cievok zváracieho drôtu? Si precízny a neokradneš ani nás, ani zákazníka o žiadnu zváraciu špičku? Keď náš zákazník bude urgentne potrebovať tovar ochotne mu ho dovezieš? Ak si si odpovedal na všetky otázky áno, pošli životopis.

Ak premýšľaš nad zapojením sa do našeho tímu pošli nám životopis spolu s motivačným listom.

Miluješ zváranie a brúsenie? Robíš umelecké, alebo niečím výnimočné diela? Zváraš ako instagramoví majstri? Chceš testovať nové produkty? Taktiež nás neváhaj kontaktovať. Naše produkty bezplatne testujú  zvárači po celom Slovensku a spolu s nami zvyšujú povedomie o najnovších technológiach vo svete zvárania. Častokrát ide o produkty, ktoré prídu do predaja až o rok či dva.