Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Zváracie školy

Odporučte stránku svojím známym

Zváranie je remeslo, ktoré vyžaduje zručnosť a precíznosť. Ako profesionálny zvárač máte zodpovednosť za pevnosť zvarenej konštrukcie a jej bezpečné používanie. Ak chcete rozvoj svojich zváracích zručností zveriť do rúk profesionálom a získať certifikát, prehliadnite si ponúkané kurzy, ktoré organizujú naši odborní partneri. Uvedené zváracie školy sú svojou kvalitou výnimočné a sme hrdí, že na Slovensku prispievajú k rozvoju zváracieho sveta.

Aj my sa neustále snažíme zlepšovať a podporovať kvalitu v našom odbore. Veríme, že vzdelanie a certifikácia od týchto profesionálov vám pomôžu dosiahnuť nové úrovne vo vašej kariére zvárača. Spojte sa s tými najlepšími a posuňte svoje zručnosti na vyššiu úroveň!

Kobes Welding Academy

Zváracia škola Kobes je súčasťou Kobes Holding - troch spoločností, ktoré spoločne vytvárajú jedinečný koncept v oblasti zvárania a strojárstva. Okrem zváracej školy sa venujú aj výrobe a zabezpečeniu kvalitných zváračov pre ďalších partnerov doma, aj v zahraničí. Kľúčovou súčasťou je teda škola, kde sa formuje budúcnosť zváračskej a strojárskej komunity. Nezáleží na tom, či ste skúsený zvárač túžiaci po zdokonalení svojho remesla, alebo nováčik, ktorý sa chce naučiť základy zvárania – škola Kobes ponúka kurzy pre každého. Kvalifikovaní inštruktori vás naučia praktické zručnosti a teoretické vedomosti, potrebné pre úspech v tejto vzrušujúcej oblasti. Po absolvovaní kurzu máte možnosť pracovať na rôznych projektoch, či už vo výrobe na Slovensku alebo v zahraničí u našich partnerov.

Kobes ponúka všetky typy základných kurzov a úradných skúšok podľa STN EN ISO 9606-1.

Kurz MIG/MAG 135/131-6,8,23 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zvárania plechov a rúr v rôznych polohách, až po profi úroveň. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach.
Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál alebo hliník.
Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606.
Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu.

CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

Kurz MMA 111-6,8 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zvárania plechov a rúr v rôznych polohách, až po profi úroveň. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach. Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál. Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu.

CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

Kurz orbitálne zváranie – STN EN ISO 14732

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zvárania rúr na najmodernejšom a najpoužívanejšom stroji ORBITEC EVO 200. Účastník kurzu získa zručnosti potrebne na úspech na pracovnej skúške a medzinárodný certifikát operátora orbitálneho zvárania platný 6 rokov. Zvárač získa medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 14732. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu.

CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

Kurz TIG 141-6,8,23 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí od základov zváranie plechov a rúr v rôznych polohách. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach. Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál alebo hliník. Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu.

CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ