Inovatívne ultraľahké kotúče na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí. Nové generácie abrazívnych nástrojov s výnimočnou trvanlivosťou a výkonom, ktoré sú mnohonásobne vyššie ako konvenčné korundové kotúče s korundovým zrnom.
| Obj. číslo | 9421518000 |
| Obj. číslo | 9421518000 |
Inovatívne ultraľahké kotúče na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí. Nové generácie abrazívnych nástrojov s výnimočnou trvanlivosťou a výkonom, ktoré sú mnohonásobne vyššie ako konvenčné korundové kotúče s korundovým zrnom.
Brúsne kotúče MOST CERAMIC predstavujú rad špecializovaných kotúčov založených na keramických brusných zrnách, ktoré sú vyrobené pomocou inovatívnej sol-gel technológie. V porovnaní so štandardnými zrnami, majú veľmi vysoký stupeň samo-ostrenia. Výsledkom je naozaj stála a veľmi vysoká agresivita brúsnych kotúčov. Používanie keramických kotúčov je omnoho rýchlejšie a jednoduchšie (špeciálne pri ťažko spracovateľných materiáloch) a spracovávaný materiál sa nezahrieva (tento proces sa nazýva aj studené rezanie). Vďaka tomu sa pracovný čas výrazne redukuje, zvyšuje sa pohodlie pri práci a viditeľne sa predlžuje životnosť kotúča (oproti kotúčom so štandardným zrnom z AIOx). Kotúče MOST CERAMIC sú perfektným riešením pre spoločnosti, ktoré chcú znížiť prevádzkový čas, náklady na ľudské zdroje a razantne zvýšiť efektivitu a produktivu.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / ostatné materiály |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 180 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 8500 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / ostatné materiály |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 180 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 8500 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
Kotúče MOST CERAMIC Metal + Inox