Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Rodinná firma pomáha zváračom byť lepšími

Odporučte stránku svojím známym

Zvárači robia svet lepšímSolík je rodinná firma s viac ako 20 ročnou históriou so sídlom v Považskej Bystrici. V našom portfóliu nájdete viac ako 6000 produktov zo zváracej, brúsnej techniky a ochranných pomôcok. Obsluhujeme spoločnosti vo všetkých kútoch Slovenska, nakúpiť však môžete aj cez e-shop, alebo osobne na predajni. Rozširujeme naše služby tak, aby sme pomáhali každému, kto cez prácu s kovom tvorí lepšiu budúcnosť pre seba a svoje okolie.

#ZváramLepšieAkoVčera    #BrúsimLepšieAkoVčera    #ChranimSaLepšieAkoVčera    #ZváračiRobiaSvetLepším

 

Príbeh firmy - Spoľahlivé produkty pre tvorivých zváračov na Slovensku aj za hranicami

Sídlo firmy Solík SK

Ján a Martina začali podnikať pred takmer 30 rokmi popri zakladaní svojej rodiny. Synovia s nimi boli od začiatku a to aj na služobných cestách. Rodinná firma rástla a v roku 2001 otvorila prevádzku v prenajatom rodinnom dome a začala obsluhovať kutilov aj profesionálov z okolia Považskej Bystrice. Krátko po založení s.r.o. v roku 2004 sa firma presťahovala do vlastných priestorov. 

Zlom prišiel s rokom 2005, kedy firma Solík začala, s podporou otca Martiny, budovať partnerstvo s významnou poľskou spoločnosťou Rywal. Vďaka šírke sortimentu a dôraze na odbornosť, obsluhujeme niekoľko slovenských automobiliek a ďalších priemyselných partnerov. 

Od roku 2018 naše služby môžete využívať aj online. Neustále sa prekonávame, aby sme zdostupnili čo najviac informácii o kvalitnej zváracej technike. Rodina Solíkovcov sa tak neustále rozrastá o úspešnú partiu ľudí, ktorí veria férovému obchodu, hodnote remesla a rozvoju založenom na spokojnosti tvorivých zákazníkov. 

Náš príbeh si môžete prečítať aj v tomto článku https://www.podnikajte.sk/domace-pribehy/solik-firma

Ako sa vyvíjala firma predovšetkým so spustením online predaja je tu https://www.tatrabanka.sk/sk/business/navigacia-podnikatela/pribehy-uspesnych-podnikatelov/pribehy/rodinna-firma-solik-aj-krok-do-neznama-moze-byt-skok-vpred/.

Rodinnú atmosféru firmy Solík je cítiť aj medzi zamestnancami

Firma stojí na práci viac než 20 súdržných kolegov, ktorí vám radi pomôžu s nákupom. Ak nás chcete stretnúť, príďte kedykoľvek na predajňu, alebo na každoročnú Vianočnú kapustnicu, či ďalšie akcie, ktoré pre našich zákazníkov usporiadavame. 

Obchodníci

Dostupní sme na adrese objednavka@solik.sk, alebo na +421 917 500 507.

E-shop a marketing

Kontaktovať nás môžete na eshop@solik.sk, alebo na telefóne +421 917 880 640. 

Konatelia

Ján Solík
Martina Solíková

Adresu a ďalšie kontakty firmy nájdete na stránke Kontakt.

Zvárači robia svet lepším
Pomáhame každému, kto cez prácu s kovom chce meniť svoje okolie k lepšiemu