SOLÍK SK, S.R.O (ZVÁRACIA TECHNIKA / WELDING EQUIPMENT / SCHWEISSTECHNIK)

Odporučte stránku svojím známym

zvaranie-povazska-bystrica-zilina-puchov

Firma Solík SK, s.r.o. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom a servisom zváracej techniky. Prostredníctvom našich obchodných zástupcov obsluhujeme našich zákazníkov vo všetkých regiónoch Slovenska. V ponuke máme široký a ucelený sortiment, v ktorom zákazníci nájdu všetko, čo súvisí so zváraním. Ponúkame zváracie zdroje a zváraciu techniku od výrobcov značiek LORCH, MOST, ALFA IN, LINCOLN ELECTRIC, OMICRON, ESAB. 

Zváračky

V našej ponuke zváracej techniky a príslušenstva naši zákazníci nájdu všetky typy zváračiek (LORCH, MOST, ALFA IN, LINCOLN ELECTRIC, OMICRON, ESAB) od zváracích invertorov, cez jednoduché odbočkové zdroje CO2, synergické zdroje, pulzné zváračky, zváračky na zváranie metódou TIG.

Prídavné materiály a elektródy značiek ESAB, Lincoln Electric, VUZ, MOST, GOLD

Produktovú škálu prídavných materiálov tvoria elektródy na čierne kovy (bázické a rutilové), tak aj na nerez, liatinu, tvrdonávarové elektródy, elektródy na hliník. Samozrejme, že ponúkame drôty na MIG SG2 (G3Si1), SG3 (G4Si1), drôty na nerez, hliník, CuSi3. Takisto máme v našej ponuke aj drôty na zváranie metódou TIG. Sme distribútori prídavných materiálov (najmä zváracích drôtov a elektród) značiek ESAB, Lincoln Electric, VUZ, MOST, GOLD.

Technická chémia

Na ochranu zváracích horákov, prípadne lepšie vlastnosti zváraného materiálu ponúkame celú škálu chémie ako sú silikónové spreje, pasty, Zváracie roztoky, chladiace emulzie, pasty na ochranu koreňov zvarov, kovové farby v sprejoch.

Autogen

Solík SK, s.r.o. (zváracia technika) je distribútorom výrobcu autogénnej techniky GCE, s.r.o., Chotěboř. Ponúkame celé súpravy na rezanie a zváranie plameňom tak propán-butánom, ako aj acetylénom. Samozrejmosť sú aj všetky náhradné diely značky GCE Autogen. Ide o nahrievacie, rezacie hubice, rukoväte, rezáky, plynové hadice, tesnenia a spony od výrobcu autogénnej techniky GCE, s. r. o. Chotěboř.

Rezacie píly MOST, MEP a páliace stroje ECKERT

Na delenie materiálov ponúkame píly značky MOST, MEP a väčšie firmy určite zaujme naša ponuka páliacich strojov značky ECKERT.

Brúsne a rezné kotúče značky MOST, Klingspor a 3M

Brúsne a rezné kotúče (brusivo) ponúkame značku MOST a Klingspor. V sortimente brusiva ponúkame široký sortiment kotúčov, pásov a brúsnych listov na čierne materiály, nerez, hliník a podobne.

Ochranné pomôcky

Pre zváračov a robotníkov vo výrobe máme široký sortiment BHP, ako sú rukavice, ochranné okuliare, zváračské kukly, zváračské kabáty, rukávniky, zváračské zástery, respirátory, štuple do uší už aj od firmy 3M.

Servis

K celému sormtimentu výrobkov, ktorý predávame zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.