Stredne tvrdé kotúče na brúsenie obyčajnej ocele.
| Obj. číslo | 9421230000 |
| Obj. číslo | 9421230000 |
Stredne tvrdé kotúče na brúsenie obyčajnej ocele.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD STEEL (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,63 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,63 kg |