Ultraľahký a ultratenký kotúč na rezanie nehrdzavejúcich ocelí (nerezu), profilov, plechu, tenkostenných rúr.
| Obj. číslo | 9414125100 |
| Obj. číslo | 9414125100 |
Ultraľahký a ultratenký kotúč na rezanie nehrdzavejúcich ocelí (nerezu), profilov, plechu, tenkostenných rúr.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD INOX (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |
| Vhodné pre použitie: | nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |