Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Doprava

Odporučte stránku svojím známym

1. Doprava kuriérskou spoločnosťou DPD je určená na základe hmotnosti objednávky. Produkty skladom odosielame v ten istý deň (pri objednávke do 14:00), štandardné dodanie kuriérom býva na ďalší pracovný deň od odoslania. Ceny sú uvádzané s DPH bez dobierky, za dobierku u nás platíte 1 € s DPH. Ceny v tabuľke nižšie sú platné pre doručenie po SR.

Hmotnosť Cena s DPH (platí pre SR)
do 5 kg 4 € s DPH
do 10 kg 4,20 € s DPH
do 20 kg 4,40 € s DPH
do 30 kg 4,60 € s DPH
do 50 kg 5,40 € s DPH
 

Cenu dopravy do zahraničia vieme zistiť na dopyt na základe rozmerov a váhy tovaru. Štandardne pre doručenie tovaru do Českej republiky platia rovnaké ceny ako pre Slovenskú republiku (viď tabuľku vyššie). Cena dobierky je tiež 1 € s DPH. Doručenie do ČR trvá zväčša 1-3 pracovné dni od objednania tovaru (platí pre tovar skladom). Ceny do iných krajín sú na vyžiadanie podľa PSČ a váhy objednávky.

2. Doprava do výdajného miesta Packety (starej Zásielkovne). Cena dopravy do výdajného miesta Packeta je 3 € s DPH pre balíky do 5 kg a 4 € s DPH pre balíky do 10 kg. Je však možná iba pre balíky do hmotnosti maximálne 10 kg. Tovar kuriérovi Packety odovzdávame vždy na ďalší pracovný deň po objednaní. Dodanie je preto zväčša cca 1-3 pracovné dni od objednania. Ceny sú uvádzané s DPH bez dobierky - za dobierku u nás platíte 1 €. Ceny v tabuľke nižšie sú platné pre doručenie po SR. Cenu dopravy do zahraničia vám vieme zistiť na dopyt na základe rozmerov a váhy tovaru.

Hmotnosť  Cena s DPH
do 5 kg 3 € s DPH 
do 10 kg 4 € s DPH

V oboch prípadoch je doba dodanie 1-3 pracovné dni od potvrdenia objednávky (pre tovar skladom). V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť, alebo niektorý tovar nebude skladom, kupujúci bude o skutočnosti informovaný telefonicky alebo e-mailom.

3. Pri osobnom odbere si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky za balenie tovaru - v tomto prípade sa dopravné náklady neúčtujú. 

 

Adresa firmy: 
SOLÍK SK, s. r. o.
Odborov 2554
017 01 Považská Bystrica

OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pi: 07:30 - 16:00
So: zatvorené
Ne: zatvorené