Doprava

Odporučte stránku svojím známym

1. Doprava kuriérskou spoločnosťou DPD je určená na základe hmotnosti objednávky. Produkty skladom odosielame v ten istý deň (pri objednávke do 14.00), štandardné dodanie kuriérom býva na ďalší pracovný deň od odoslania. Ceny sú uvádzané s DPH bez dobierky - za dobierku u nás platíte 1€ s DPH. Ceny v tabuľke nižšie sú platné pre doručenie po SR.

Hmotnosť Cena s DPH (platí pre SR)
do 5 kg 4 €  s DPH
do 10 kg 4,20 € s DPH
do 20 kg 4,40 € s DPH
do 30 kg 4,60 €  s DPH
do 50 kg 5,40 €  s DPH
 

Cenu dopravy do zahraničia vieme zistiť na dopyt na základe rozmerov a váhy tovaru. Štandardne pre doručenie tovaru do Českej republiky platí cena 10€ s DPH (do 30kg). Cena dobierky je 1€ s DPH.

 
Hmotnosť Cena s DPH (platí pre ČR)  
do 30 kg 10 € s DPH  
nad 30 kg, špeciálne rozmery  na vyžiadanie  

 

2. Doprava do výdajného miesta Zásielkovne. Cena dopravy do Zásielkovne je jednotná (4€ s DPH), je však možná iba pre balíky do hmotnosti 10kg. Tovar do Zásielkovne odovzdávame vždy na ďalší pracovný deň po objednaní. Dodanie je preto zväčša cca 1 - 3 pracovné dni od objednania. Ceny sú uvádzané s DPH bez dobierky - za dobierku u nás platíte 1€. Ceny v tabuľke nižšie sú platné pre doručenie po SR. Cenu dopravy do zahraničia Vám vieme zistiť na dopyt na základe rozmerov a váhy tovaru.

 

Hmotnosť  Cena s DPH
do 10 kg 4 € s DPH 

 

V oboch prípadoch je doba dodania 1-3 pracovné dni od potvrdenia objednávky (pre tovar skladom).  V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť, alebo niektorý tovar nebude skladom, kupujúci bude o skutočnosti informovaný telefonicky alebo e-mailom.

 


3. Pri osobnom odbere si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky za balenie tovaru - v tomto prípade sa dopravné náklady neúčtujú. 

 

Adresa firmy: 
SOLÍK SK, s. r. o.
Odborov 2554
017 01 Považská Bystrica

OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pi: 07.30 - 16.30
So: zatvorené
Ne: zatvorené