Ultratenký kotúč na brúsenie bežných, nehrdzavejúcich a legovaných ocelí s malým aj veľkým prierezom.
| Obj. číslo | 9421615000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3,15 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 20%
| Obj. číslo | 9421615000 |
Ultratenký kotúč na brúsenie bežných, nehrdzavejúcich a legovaných ocelí s malým aj veľkým prierezom.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST PRO INOX (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |