Váš prehliadač nie je podporovaný na tejto stránke.

Možnosti platby

Odporučte stránku svojím známym

V našom eshope solik.sk je možné využiť nasledujúce možnosti platby:

Platba na dobierku
Vaša objednávka je zaslaná na Vami zvolenú adresu - platíte tak až pri jej prevzatí.
V prípade, že si vyberiete dodanie kuriérskou spoločnosťou, platbu jemožné zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou, kuriérske spoločnosti si pri prevzaní tovaru však za platbu kartou účtujú poplatok navyše - spravidla je tento poplatok vo výške 0,90 % z hodnoty objednávky. 

Online platba kartou cez platobnú bránu
Tovar uhradíte vpísaním údajov z Vašej karty priamo do rozhrania platobnej brány. Po zaevidovaní platby Vám príde potvrdenie o úspešnom uskutočnení platby, bude Vám vystavený daňový doklad (faktúra) a tovar bude následne pripravený na expedíciu zvoleným prepravcom. Údaje o Vašej karte nearchivujeme, ani nie sú inak zaznamenávané.

Platba prevodom na bankový účet cez platobnú bránu
Za tovar zaplatíte vopred po výbere platobného tlačidla na platobnej bráne (Slovenská sporiteľňa, Tatra banka alebo VÚB banka). Následne budete presmerovaný do rozhrania pre prihlásenie do Vášho účtu. Po zaevidovaní platby Vám príde potvrdenie o úspešnom uskutočnení platby, bude Vám vystavený daňový doklad (faktúra) a tovar bude následne pripravený na expedíciu zvoleným prepravcom. 

Platba na predajni pri vyzdvihnutí tovaru
Za Vašu objednávku zaplatíte priamo na našej predajni pri vyzdvihnutí tovaru. Obsluhujúci personál Vám dá pokladničný doklad o zaplatení, prípadne faktúru, ktorá je zároveň dodacím listom. 

Platba na zálohovú faktúru (predfaktúra, PROFORMA)
Zašleme Vám zálohovú faktúru (ktorá nie je daňovým dokladom). Tú nám následne uhradíte na bankový účet. Po spárovaní platieb Vám tovar zašleme spolu s faktúrou na Vami uvedenú adresu.