Možnosti platby

Odporučte stránku svojím známym

V našom eshope solik.sk je možné využiť nasledujúce možnosti platby:

Platba na dobierku
Vaša objednávka je zaslaná na Vami zvolenú adresu - platíte tak až pri jej prevzatí.

V prípade, že si vyberiete dodanie kuriérskou spoločnosťou, platbu môžete vyplatiť v hotovosti, ale aj kartou - kuriérske spoločnosti si pri prevzaní tovaru však za platbu kartou účtujú poplatok navyše - spravidla je tento poplatok o niečo vyšší ako je 1% z objednávky. 

Pri dodaní tovaru cez Zásielkovňu záleží od konkrétneho výdajného miesta. Zväčša je však okrem platby v hotovosti možné zaplatiť aj platobnou kartou. Poplatok za dobierku je 1€.

Platba v hotovosti / kartou na predajni
V prípade, že si zvolíte osobný odber tovaru priamo na pobočke, je možné realizovať platbu za Vašu objednávku v hotovosti (cez registračnú pokladňu) alebo platobnou kartou.

Platba bankovým prevodom (zálohová faktúra - pre firmy a inštitúcie)
Zašleme Vám zálohovú faktúru (ktorá nie je daňovým dokladom). Tú nám následne uhradíte na bankový účet. Po spárovaní platieb Vám tovar zašleme spolu s faktúrou na Vami uvedenú adresu.

Online platba kartou 
Tovar uhradíte vpísaním údajov z Vašej karty priamo do rozhrania platobnej brány. Po zaevidovaní platby Vám príde potvrdenie o úspešnom uskutočnení platby, bude Vám vystavený daňový doklad (faktúra) a tovar bude následne pripravený na expedíciu zvoleným prepravcom. Údaje o Vašej karte nearchivujeme, ani nie sú inak zaznamenávané.