Rýchloupínacia svorka s upínacou silou 136 kg. Poplastovaná ergonomická červená rukoväť. Úprava pozinkovaním.
| Obj. číslo | 5023306040 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5023306040 |
Rýchloupínacia svorka s upínacou silou 136 kg. Poplastovaná ergonomická červená rukoväť. Úprava pozinkovaním.
Svorka pre vysoké zaťaženie pre zváracie stroje, pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 136 kg |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 180 ° |
| Vreteno: | HS-SA-085012 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Zdvih piestu: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 0,27 kg |
| Upínacia sila: | 136 kg |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 180 ° |
| Vreteno: | HS-SA-085012 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Zdvih piestu: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 0,27 kg |