Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 100 kg. Vertikálna a horizontálna montáž. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu.
| Obj. číslo | 5023103170 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5023103170 |
Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 100 kg. Vertikálna a horizontálna montáž. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu.
Rýchloupínacia svorka s upínacou silou 100 kg pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 100 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 185 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 60 ° |
| Vreteno: | HS-FC-56212 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| Upínacia sila: | 100 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 185 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 60 ° |
| Vreteno: | HS-FC-56212 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |