Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 350 kg. Horizontálna montáž. Odstrániteľné piny.
| Obj. číslo | 5023202350 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5023202350 |
Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 350 kg. Horizontálna montáž. Odstrániteľné piny.
Rýchloupínacia svorka s upínacou silou 350 kg pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 350 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 94 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 76 ° |
| Vreteno: | HS-SA-107515 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Upínacia sila: | 350 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 94 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 76 ° |
| Vreteno: | HS-SA-107515 |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |