Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 227 kg. Horizontálna montáž. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu.
| Obj. číslo | 5023202250 |
| Obj. číslo | 5023202250 |
Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 227 kg. Horizontálna montáž. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu.
Rýchloupínacia svorka s upínacou silou 227 kg pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 227 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 90 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 65 ° |
| Vreteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,265 kg |
| Upínacia sila: | 227 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 90 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 65 ° |
| Vreteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,265 kg |