Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou a odstrániteľnými pinmi. Upínacia sila 450 kg. Vertikálna montáž.
| Obj. číslo | 5023102470 |
| Obj. číslo | 5023102470 |
Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou a odstrániteľnými pinmi. Upínacia sila 450 kg. Vertikálna montáž.
Rýchloupínacia vertikálna svorka U-BAR s upínacou silou 450 kg pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 450 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 100 – 135 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 58 – 70 ° |
| Vreteno: | HS-FC-12300 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Upínacia sila: | 450 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 100 – 135 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 58 – 70 ° |
| Vreteno: | HS-FC-12300 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |