Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 91 kg. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu. Vertikálna montáž.
| Obj. číslo | 5023102020 |
| Obj. číslo | 5023102020 |
Rýchloupínacia svorka s prírubovou základňou. Upínacia sila 91 kg. Gumené upnutie pre ochranu a lepšiu fixáciu materiálu. Vertikálna montáž.
Rýchloupínacia svorka U-BAR s upínacou silou 91 kg pre upnutie materiálu alebo nástrojov pri obrábaní:

| Upínacia sila: | 91 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 100 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 60 ° |
| Vreteno: | HS-FC-14134 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,17 kg |
| Upínacia sila: | 91 kg |
| Uhol otvorenia ramena: | 100 ° |
| Uhol otvorenia rukoväte: | 60 ° |
| Vreteno: | HS-FC-14134 |
| Typ ramena: | U |
| Materiál: | uhlíková oceľ |
| Úprava povrchu: | galvanizácia |
| Hmotnosť: | 0,17 kg |