Obalená mosadzná spájka Cu60Zn na tvrdé spájkovanie nízkolegovanej ocele. Spájka Cu60Zn sa používa v prípade potreby dobrej odolnosti voči korózii alebo vysokých teplôt.
| Obj. číslo | 3260100030 |
| Cena za kg | 41,82 € |
| Balenie | 0,03 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 3260100030 |
| Cena za kg | 41,82 € |
Obalená mosadzná spájka Cu60Zn na tvrdé spájkovanie nízkolegovanej ocele. Spájka Cu60Zn sa používa v prípade potreby dobrej odolnosti voči korózii alebo vysokých teplôt.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť jednej krabice 1 kg.
Mosadzné spájky je možné používať na spájkovanie s prchavým tavivom.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 3 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 875 – 895 °C |
| Zloženie: | Cu = 60; Zn = Bal; Si % |
| Hustota: | 8,4 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 40 kg/mm² |
| Normy: | ISO 17672: Cu 470a / EN 1044: CU 301 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 3 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 875 – 895 °C |
| Zloženie: | Cu = 60; Zn = Bal; Si % |
| Hustota: | 8,4 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 40 kg/mm² |
| Normy: | ISO 17672: Cu 470a / EN 1044: CU 301 |