Obalená mosadzná spájka s dodatkom niklu Cu48ZnNi10 (48/10u), na báze zliatiny bronzu. Mosadzné spájky je možné používať na spájkovanie s prchavým tavivom.
| Obj. číslo | 3248100020 |
| Cena za kg | 53,32 € |
| Balenie | 0,014 kg |
| Obj. číslo | 3248100020 |
| Cena za kg | 53,32 € |
Obalená mosadzná spájka s dodatkom niklu Cu48ZnNi10 (48/10u), na báze zliatiny bronzu. Mosadzné spájky je možné používať na spájkovanie s prchavým tavivom.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 890 – 920 °C |
| Zloženie: | Cu = 48; Ni = 10; Zn - zvyšok % |
| Hustota: | 8,7 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 54 kg/mm² |
| Normy: | ISO 17672: Cu 773 / EN 1044: CU 305 / AWS A5.8-04: RBCuZn-D |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 890 – 920 °C |
| Zloženie: | Cu = 48; Ni = 10; Zn - zvyšok % |
| Hustota: | 8,7 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 54 kg/mm² |
| Normy: | ISO 17672: Cu 773 / EN 1044: CU 305 / AWS A5.8-04: RBCuZn-D |