Obalená strieborná spájka s dobrou roztekavosťou pre spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C z ocelí, nerezových ocelí, niklu a niklových zliatin, medi a medených zliatin, temperovanej liatiny.
| Obj. číslo | 7094622 |
| Cena za kg | 723,49 € |
| Balenie | 0,022 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7094622 |
| Cena za kg | 723,49 € |
Obalená strieborná spájka s dobrou roztekavosťou pre spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C z ocelí, nerezových ocelí, niklu a niklových zliatin, medi a medených zliatin, temperovanej liatiny.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť jednej krabice 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 640 – 700 °C |
| Zloženie: | Ag = 40; Cu = 30; Zn = 28; Sn = 2 % |
| Hustota: | 9,1 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 35 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 690 °C |
| Normy: | EN 1044: AG105 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | obalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 640 – 700 °C |
| Zloženie: | Ag = 40; Cu = 30; Zn = 28; Sn = 2 % |
| Hustota: | 9,1 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 35 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 690 °C |
| Normy: | EN 1044: AG105 |