Neobalená strieborná spájka na spájanie ocelí, nerezových ocelí, niklu, niklových zliatin, medi, medených zliatin, tvrdých kovov, ako aj pre spojovanie uvedených kovov medzi sebou.
| Obj. číslo | AS20105001LAg20 |
| Cena za kg | 363,92 € |
| Balenie | 0,0034 kg |
| Obj. číslo | AS20105001LAg20 |
| Cena za kg | 363,92 € |
Neobalená strieborná spájka na spájanie ocelí, nerezových ocelí, niklu, niklových zliatin, medi, medených zliatin, tvrdých kovov, ako aj pre spojovanie uvedených kovov medzi sebou.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť krabice 1 kg.
Tvrdá spájka L-Ag20 (AS20) je používaná pri inštaláciách sanitárnej techniky, výrobe prístrojov, v jemnej mechanike a výrobe náradia pre prevádzkovú teplotu do 200 °C, na armatúry a fitingy.
Má dobrú kapilaritu a hospodárnosť. Pre dobrú roztekavosť, nevznikanie pórov a farebnú podobnosť s mosadzou je ideálna pre sériovú výrobu mosadzných výrobkov (napr. výroba svietidiel).
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 690 – 810 °C |
| Zloženie: | Ag = 20; Cu = 44; Zn = 36 % |
| Hustota: | 8,8 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 38 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 810 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag20 / EN 1044: AG206 |
| Použitie: | pre spájkované spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 1 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 690 – 810 °C |
| Zloženie: | Ag = 20; Cu = 44; Zn = 36 % |
| Hustota: | 8,8 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 38 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 810 °C |
| Normy: | DIN 8513: L-Ag20 / EN 1044: AG206 |
| Použitie: | pre spájkované spoje s prevádzkovou teplotou do 200 °C |