Neobalená spájka špeciálne používaná pri tvrdom spájkovaní medi s meďou bez taviva. Pre trubkové rozvody z medi pre spojenie fitingov z medi, mosadze a červenej liatiny.
| Obj. číslo | 7094603 |
| Cena za kg | 160,64 € |
| Balenie | 0,012 kg |
| Obj. číslo | 7094603 |
| Cena za kg | 160,64 € |
Neobalená spájka špeciálne používaná pri tvrdom spájkovaní medi s meďou bez taviva. Pre trubkové rozvody z medi pre spojenie fitingov z medi, mosadze a červenej liatiny.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie je hmotnosť krabice 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 810 °C |
| Zloženie: | Cu = 91,8; P = 6,2; Ag = 2 % |
| Hustota: | 8,1 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP105 |
| Typ: | tvrdá |
| Prevedenie: | neobalená tavivom |
| Priemer: | 2 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Taviace pásmo SOL-LIQ: | 650 – 810 °C |
| Zloženie: | Cu = 91,8; P = 6,2; Ag = 2 % |
| Hustota: | 8,1 g/cm³ |
| Pevnosť spoja v ťahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovná teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP105 |