Drôt na MAG zváranie nízkouhlíkovej konštrukčnej ocele, ocele pre energetický a lodiarsky priemysel a jemnozrnej uhlíkovo-mangánovej ocele. Umožňuje zváranie vysokými prúdmi aj s nízkym prúdom pri skratovom prenášaní kovu.
| Obj. číslo | 1160171133 |
| Cena za kg | 2,75 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1160171133 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 2,75 € |
Drôt na MAG zváranie nízkouhlíkovej konštrukčnej ocele, ocele pre energetický a lodiarsky priemysel a jemnozrnej uhlíkovo-mangánovej ocele. Umožňuje zváranie vysokými prúdmi aj s nízkym prúdom pri skratovom prenášaní kovu.
Mangánovo-kremičitý nepomedený zvárací drôt poskytuje stabilný oblúk v procese zvárania, menšie znečistenie prachom a menej škodlivých plynov v porovnaní s medenými drôtmi.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg kovovej cievke B300. 1 paleta = 15 kg x 72 = 1080 kg.
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 490 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G4Z4M/C 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 490 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G4Z4M/C 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |