Pevný zvárací drôt Ultramag 1,0 mm 16 kg Lincoln Electrics s priemerom 1,0 mm na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | e10k016p6e00 |
| Cena za kg | 5,34 € |
| Balenie | 16 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 92,64 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | e10k016p6e00 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 5,34 € |
Pevný zvárací drôt Ultramag 1,0 mm 16 kg Lincoln Electrics s priemerom 1,0 mm na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých baleniach, v 16 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,4; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 16 kg |
| Štandardy EN ISO: | ISO 14341-A: G 46 4 M21 3Si1 / ISO 14341-A: G 42 3 C1 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / RINA / TÜV / LRS |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,4; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 16 kg |
| Štandardy EN ISO: | ISO 14341-A: G 46 4 M21 3Si1 / ISO 14341-A: G 42 3 C1 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / RINA / TÜV / LRS |