Kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 1,2 mm pre zváracie MIG/MAG horáky M6W a M6OSW MOST.
| Obj. číslo | 5513003263 |
| Obj. číslo | 5513003263 |
Kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 1,2 mm pre zváracie MIG/MAG horáky M6W a M6OSW MOST.
Závit špičky je M10x1,5, priemer 10 mm, dĺžka 35,5 mm.
Špička využíva technológiu Force Cool, kedy tvar a usporiadanie kanálov pre prúdenie ochranného plynu zvyšuje účinnosť chladenia kontaktnej špičky:

| Typ horáka: | ARC M6W |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M10x1,5 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka celej špičky: | 35,5 mm |
| Kompatibilné horáky: | M6W / M6OSW |
| Typ horáka: | ARC M6W |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M10x1,5 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka celej špičky: | 35,5 mm |
| Kompatibilné horáky: | M6W / M6OSW |