Nízkouhlíkový zvárací drôt OK AristoRod s priemerom 1,2 mm pre MIG/MAG zváranie nelegovaných ocelí používaných na oceľové konštrukcie, automobilové súčiastky a tlakové nádoby. Výborné štartovanie oblúka, stabilný oblúk a veľmi nízky rozstrek.
| Obj. číslo | 1A50126910 |
| Cena za kg | 3,82 € |
| Balenie | 18 kg |
| Obj. číslo | 1A50126910 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 3,82 € |
Nízkouhlíkový zvárací drôt OK AristoRod s priemerom 1,2 mm pre MIG/MAG zváranie nelegovaných ocelí používaných na oceľové konštrukcie, automobilové súčiastky a tlakové nádoby. Výborné štartovanie oblúka, stabilný oblúk a veľmi nízky rozstrek.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame iba po celých baleniach, v 18 kg cievke.
Drôt OK AristoRod 12.50 je odporúčaný pre robotické a vysokovýkonné zváranie, na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí.
| Stav | Po zvarení | Po zvarení | Stress Relieved | Po zvarení |
|---|---|---|---|---|
| Ochranný plyn | AWS CO2 (C1) | EN 80Ar/20CO2 (M21) | EN 80Ar/20CO2 (M21) | EN CO2 (C1) |
| Pevnosť v ťahu | 530 MPa | 560 MPa | 495 MPa | 540 MPa |
| Medza klzu | 430 MPa | 470 MPa | 370 MPa | 440 MPa |
| Predĺženie | 30 % | 26 % | 28 % | 25 % |
| Čas skúšania | 15 hodín | |||
| Teplota skúšania | 620 °C |
| Prúd | Výkon zvárania | Priemer | Napätie oblúka | Rýchlosť podávania drôtu |
|---|---|---|---|---|
| 120 - 380 A | 1,3 - 8,0 kg/h | 1,2 mm | 18 - 35 V | 2,5 - 15,0 m/min |
Typická analýza zvarového kovu v %:
| C | Mn | Si | S | P | Cu | Ti+Zr |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,10 | 1,11 | 0,72 | 0,012 | 0,013 | 0,07 | <0,01 |
Zloženie drôtu v %:
| C | Mn | Si |
|---|---|---|
| 0,08 | 1,46 | 0,85 |
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Prúd: | 120 – 380 A |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Aprobácie: | ABS 3Y SA / BV SA3YM / CE EN 13479 / DB 42.039.29 / DNV-GL III YMS / LR 3YS H15 / PRS 3YS / RS 3YMS / VdTÜV 10052 / CWB B-G 49A 3 C1 S6 / JIS YGW12 (C1) / NAKS/HAKC 1.0 – 1.6 mm / NAKS/HAKC 1.2 – 1.6 mm / RINA 3Y S |
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Prúd: | 120 – 380 A |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Aprobácie: | ABS 3Y SA / BV SA3YM / CE EN 13479 / DB 42.039.29 / DNV-GL III YMS / LR 3YS H15 / PRS 3YS / RS 3YMS / VdTÜV 10052 / CWB B-G 49A 3 C1 S6 / JIS YGW12 (C1) / NAKS/HAKC 1.0 – 1.6 mm / NAKS/HAKC 1.2 – 1.6 mm / RINA 3Y S |