Prúdová/kontaktná špička Al M6/6 dĺžka 20/25 mm pre drôt s priemerom 1,2 mm.
| Obj. číslo | 5513002475 |
| Obj. číslo | 5513002475 |
Prúdová/kontaktná špička Al M6/6 dĺžka 20/25 mm pre drôt s priemerom 1,2 mm.
Vhodná pre zváracie MIG/MAG horáky M15, MB 15, Abimig 155.
| Typ horáka: | M15 / AT 155/AT 255 |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Pre drôt: | hliníkový |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka celej špičky: | 25 mm |
| Kompatibilné horáky: | ABIMIG 155 / MOST M15 / MB 15 |
| Typ horáka: | M15 / AT 155/AT 255 |
| Priemer drôtu: | 1,2 mm |
| Pre drôt: | hliníkový |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka celej špičky: | 25 mm |
| Kompatibilné horáky: | ABIMIG 155 / MOST M15 / MB 15 |