Pomedený, ekologický drôt SG3 na zváranie nízkouhlíkových konštrukčných, kotlových a lodných ocelí, ako aj jemnozrnných uhlíkovo-mangánových ocelí metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1160282123 |
| Cena za kg | 3,14 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1160282123 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 3,14 € |
Pomedený, ekologický drôt SG3 na zváranie nízkouhlíkových konštrukčných, kotlových a lodných ocelí, ako aj jemnozrnných uhlíkovo-mangánových ocelí metódou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balenie. Tento drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg košíkovej cievke B300.
Nový proces výroby zabezpečuje lepšiu priľnavosť a povrchovú úpravu drôtu a vyššiu odolnosť voči teplotám.
Elektrina použitá na výrobu zváracieho drôtu GREEN SG3 MOST bola vyrobená 100 % z obnoviteľných zdrojov energie (veterná, slnečná).
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 120 – 380 A |
| Napätie: | 18 – 35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,10; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,010; S = 0,010 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PG - zvislá dolu |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,3 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2 – 8,0 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 475 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 570 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 30 % % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-40 °C) / ≥ 60 J (-60 °C) |
| Aprobácie: | DB / DNV / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 120 – 380 A |
| Napätie: | 18 – 35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,10; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,010; S = 0,010 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PG - zvislá dolu |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,3 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2 – 8,0 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 475 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 570 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 30 % % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-40 °C) / ≥ 60 J (-60 °C) |
| Aprobácie: | DB / DNV / TÜV |
MOST GREEN - zvárací drôt vyrobený s využitím energie z obnoviteľných zdrojov