18 kotúčov na oceľ a nerezovú oceľ v praktickej sade. Ideálny vianočný darček pre každého zvárača či domáceho kutila. Set obsahuje najpredávanejšie rezné a brúsne kotúče MOST z troch produktových sérií STANDARD METAL a INOX, FUTURA PRO a CERAMIC.
| Obj. číslo | brusne-kotuce-na-ocel-sada-most |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.5.2024
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 39,45 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | brusne-kotuce-na-ocel-sada-most |
| Splátky už od | |
18 kotúčov na oceľ a nerezovú oceľ v praktickej sade. Ideálny vianočný darček pre každého zvárača či domáceho kutila. Set obsahuje najpredávanejšie rezné a brúsne kotúče MOST z troch produktových sérií STANDARD METAL a INOX, FUTURA PRO a CERAMIC.
Viac o výhodách kotúčov MOST sa dočítate na našom blogu v článkoch Ako vybrať brúsny a rezný kotúč? a Kedy je najlepšie používať keramické brúsne kotúče?
Sada obsahuje kotúče:
Rezný kotúč 125 x 1,6 mm MOST CERAMIC Metal + Inox typ 41 - 3 ks
Rezný kotúč 125 x 1,0 mm MOST STANDARD METAL Speed typ 41 - 3 ks
Rezný kotúč 125 x 1,0 mm MOST FUTURA PRO INOX 41 - 3 ks
Brúsny kotúč keramický 125 x 7,0 mm MOST Ceramic METAL + INOX typ 27 - 3 ks
Brúsny kotúč 125 x 6,5 mm MOST STANDARD METAL typ 27 - 3 ks
Brúsny kotúč 125 x 6,5 mm MOST STANDARD INOX typ 27 - 3 ks
Inovatívne ultraľahké kotúče - nová generácia abrazívnych nástrojov s výnimočnou trvanlivosťou a výkonom, ktoré sú mnohonásobne vyššie ako konvenčné korundové kotúče s korundovým zrnom. Sú určené na:
Stredne tvrdé kotúče vystužené živicou s korundovým zrnom. Sú určené na:
Stredne tvrdé kotúče vystužené živicou s korundovým zrnom (FUTURA PRO INOX zrnom so zvýšenou tvrdosťou a pevnosťou). Sú určené na:
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm / 1,6 mm / 7,0 mm / 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý; T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm / 1,6 mm / 7,0 mm / 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý; T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |