Plazmový rezací stroj TOMAHAWK 30K s vnútorným vzduchovým kompresorom na rýchle a presné rezanie a mriežkovanie. Rezanie mäkkej ocele, nerezovej ocele, hliníka. Plynulé riadenie výstupu, systém Touch Start, chladná prevádzka.
| Obj. číslo | K12038-3 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | K12038-3 |
| Splátky už od | |
Plazmový rezací stroj TOMAHAWK 30K s vnútorným vzduchovým kompresorom na rýchle a presné rezanie a mriežkovanie. Rezanie mäkkej ocele, nerezovej ocele, hliníka. Plynulé riadenie výstupu, systém Touch Start, chladná prevádzka.
Použitie: údržba na mieste, malé staveniská, inštalácia vzduchového potrubia (HVAC), búracie práce atď.
Balenie obsahuje:
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 |
| Istenie: | 16 @ A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 15 – 30 A |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 25 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 30 A |
| Požadovaný prietok: | 125 ±10 % l/min/5,0 – 6,0 bar |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 385 × 215 × 480 mm |
| Hmotnosť: | 18,5 kg |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 12 mm |
| Max. produktívny rez: | 16 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 20 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 12 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 12 mm |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 |
| Istenie: | 16 @ A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 15 – 30 A |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 25 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 30 A |
| Požadovaný prietok: | 125 ±10 % l/min/5,0 – 6,0 bar |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 385 × 215 × 480 mm |
| Hmotnosť: | 18,5 kg |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 12 mm |
| Max. produktívny rez: | 16 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 20 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 12 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 12 mm |
Plazmové rezačky TOMAHAWK 30K a 45 Lincoln Electric