Ručný plazmový horák Abicut 45 pre plazmové zdroje Pegas 40 PFC a Pegas 41 PFC od ALFA IN.
| Obj. číslo | 748.0056.1 |
| Obj. číslo | 748.0056.1 |
| Splátky už od | |
Ručný plazmový horák Abicut 45 pre plazmové zdroje Pegas 40 PFC a Pegas 41 PFC od ALFA IN.
Dĺžka 6 metrov.
| Chladenie: | plyn |
| Hrúbka rezu: | 10 mm pri 40 A |
| Zaťažovateľ: | 60 % |
| Zaťaženie: | 40 A |
| Plyn: | vzduch |
| Tlak plynu: | 5,0 bar, 75 psi |
| Prietok plynu: | 119 l/min |
| Zapaľovanie: | bezkontaktné HF |
| Dofuk: | ≥ 60 s |
| Dĺžka: | 6 m |
| Chladenie: | plyn |
| Hrúbka rezu: | 10 mm pri 40 A |
| Zaťažovateľ: | 60 % |
| Zaťaženie: | 40 A |
| Plyn: | vzduch |
| Tlak plynu: | 5,0 bar, 75 psi |
| Prietok plynu: | 119 l/min |
| Zapaľovanie: | bezkontaktné HF |
| Dofuk: | ≥ 60 s |
| Dĺžka: | 6 m |