Stroj FANCUT 45 na rezanie kovov plazmovým prúdom vzduchu. Na rezanie ocele, nerezu, hliníka. S plazmovým 6-metrovým rezacím horákom IPT-40.
| Obj. číslo | 5900300045 |
| Obj. číslo | 5900300045 |
| Splátky už od | |
Stroj FANCUT 45 na rezanie kovov plazmovým prúdom vzduchu. Na rezanie ocele, nerezu, hliníka. S plazmovým 6-metrovým rezacím horákom IPT-40.
MOST FANCUT 45 je invertorový stroj na plazmové rezanie kovov. Maximálna kvalitná hrúbka rezu kovov je:
Proces je riadený moderným ovládacím panelom s technológiou ClearVision, ktorá zaisťuje jasné odčítanie parametrov v rôznych svetelných podmienkach. Rezací prúd je plynule nastaviteľný do 45 A. Rezanie je k dispozícii v kontinuálnom 2-krokovom alebo 4-krokovom režime, ako aj v režime rezania sieťoviny (bez doznievania oblúka pri vedení cez sieťovinu).
Plazmový oblúk sa zapaľuje pomocou technológie SurePlasma bez použitia vysokofrekvenčného prúdu.
Moderné puzdro EVO poskytuje vynikajúcu ergonómiu a stupeň krytia IP23S. Ventilátor sa spúšťa „na požiadanie“, čo v kombinácii s funkciou pohotovostného režimu šetrí energiu.
Tlak stlačeného vzduchu sa nastavuje pomocou regulátora s filtrom na zadnej strane rezačky a tlačidla na prednom paneli.
Obsah balenia:
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 16C A |
| Max. sieťový prúd l1: | 23 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 11,5 A |
| Spotreba energie v kľudovom stave: | 11 W |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 45 A/89 V |
| Napätie naprázdno U0: | 300 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 23 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 30 A |
| Rezací prúd (DZ=x%) I2: | 40 % = 45 A |
| Vstupný tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálenie oblúka: | bez HF |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %): | 181 A |
| Zvárací prúd (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 546 × 166 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Max. hrúbka rezu: | 20 mm |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 15 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 15 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 15 mm |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | 16C A |
| Max. sieťový prúd l1: | 23 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 11,5 A |
| Spotreba energie v kľudovom stave: | 11 W |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 45 A/89 V |
| Napätie naprázdno U0: | 300 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 23 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 30 A |
| Rezací prúd (DZ=x%) I2: | 40 % = 45 A |
| Vstupný tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálenie oblúka: | bez HF |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %): | 181 A |
| Zvárací prúd (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 546 × 166 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Max. hrúbka rezu: | 20 mm |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 15 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 15 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 15 mm |