| Obj. číslo | 5925000123 |
| Obj. číslo | 5925000123 |
| Splátky už od | |
Náhradné diely pre horák IPT/PT-100:
| Názov | Kód | |
| 1 | Rukoväť IPT/PT-80/100 | 5925000018 |
| 2 | Hlava horáka IPT/PT-80/100 | 5925000105 |
| 3 | O-krúžok IPT/PT-100 | 5925000076 |
| 4 | Kryt spínača PT-40/80/100 | 5925000242 |
| 5 | Spínač IPT/PT-40/80/100 | 5925000019 |
| 6 | Chladiaca rúrka IPT/PT-100 | 5925000077 |
| 7 | Elektróda IPT/PT-100 | 5925000111 |
| 8 | Difúzor 30-70 A IPT/PT-100 | 5925000079 |
| 9 | Difúzor 80/120 A IPT/PT-100 | 5925000080 |
| 10 | Dýza 0,9 30-70 A IPT/PT-100 | 5925000081 |
| 11 11.1 11.2 | Dýza 1,0 50 A IPT/PT-100 Dýza 1,1 60 A IPT/PT-100 Dýza 1,2 70 A IPT/PT-100 | 5925000082 5925000112 5925000083 |
| 12 12.1 12.2 | Dýza 1,4 90 A IPT/PT-100 Dýza 1,5 100 A IPT/PT-100 Dýza 1,6 100-120 A IPT/PT-100 | 5925000094 5925000093 5925000084 |
| 13 13.1 13.2 | Dýza 1,0 50 A CS IPT/PT-100 Dýza 1,1 60 A CS IPT/PT-100 Dýza 1,2 70 A CS IPT/PT-100 | 5925000088 5925000113 5925000095 |
| 14 14.1 14.2 | Dýza 1,4 90 A CS IPT/PT-100 Dýza 1,5 100 A CS IPT/PT-100 Dýza 1,6 100-120 A CS IPT/PT-100 | 5925000114 5925000089 5925000115 |
| 15 | Dýza drážkovacia 100-120 A | 5925000090 |
| 16 | Hubica 30-70 A IPT/PT-100 | 5925000085 |
| 17 | Hubica 80-120 A IPT/PT-100 | 5925000086 |
| 18 | Hubica CS IPT/PT-100 | 5925000091 |
| 19 | Nadstavec vodiaci IPT/PT-100 | 5925000087 |
| 20 | Nadstavec vodiaci 30-70 A IPT/PT-80/100 | 5925000030 |
| 21 | Nadstavec vodiaci 80-120 A IPT/PT-100 | 5925000092 |
| 22 | Nadstavec drážkovací IPT/PT-80/100 | 5925000032 |
| 23 | Kompas IPT/PT-100 Z0143AA | 5925000104 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Chladenie: | plyn |
| Zaťažovateľ (60 % prac. cyklus): | 100 A |
| Tlak plynu: | 4,6 – 5,0 bar |
| Prietok plynu: | 200 l/min |
| Zapaľovanie: | bezkontaktné HF |
| Dĺžka: | 6 m |
| Pre plazmový rezací stroj: | FANCUT 100SC MOST / FANCUT 80SC MOST |
| Chladenie: | plyn |