Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Obj. číslo | 5019953217 |
| Obj. číslo | 5019953217 |
Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Použitie pre materiál: | oceľ / hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 140 – 320 A, AC: 130 – 250 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Použitie pre materiál: | oceľ / hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 140 – 320 A, AC: 130 – 250 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |