Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Obj. číslo | 5019952015 |
| Obj. číslo | 5019952015 |
Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 45 – 180 A, AC: 45 – 135 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 152 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 45 – 180 A, AC: 45 – 135 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 152 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |