Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Obj. číslo | 5019951015 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5019951015 |
Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 3 – 40 A, AC: 5 – 30 A |
| Priemer (hrúbka): | 1,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 3 – 40 A, AC: 5 – 30 A |
| Priemer (hrúbka): | 1,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |