Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Obj. číslo | 5019952417 |
| Obj. číslo | 5019952417 |
Univerzálna volfrámová elektróda so vzácnymi zeminami Multi-Strike pre zváranie metódou TIG. Najlepšie vlastnosti má pri zváraní hliníka a ocele.
| Použitie pre materiál: | oceľ / hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 70 – 240 A, AC: 70 – 180 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,4 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Použitie pre materiál: | oceľ / hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 70 – 240 A, AC: 70 – 180 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,4 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |