Regulátor Argón/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorom na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 0 – 32 l/min. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
| Obj. číslo | 6235000150 |
| Obj. číslo | 6235000150 |
| Splátky už od | |
Regulátor Argón/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorom na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 0 – 32 l/min. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
Bezpečnostný ventil umiestnený za manometrom na zadnej strane ventilu výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Redukčný ventil je vybavený uzatváracím ventilom pre uľahčenie práce.
Jedinečná konštrukcia redukčného ventilu overená mnohými rokmi praxe výrazne zvyšuje životnosť a stabilitu práce regulátora. Redukčný ventil je umiestnený v špeciálne navrhnutej kapsuli ukončenej veľmi presným filtrom zo spekaných práškov s mikropórovou štruktúrou, ktorá zabraňuje usadzovaniu prachu na redukčnom ventile, pilín kovov a iných znečisťujúcich látok, ktoré spôsobujú netesnosť ventilu.
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil s manometrickým indikátorom |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0,5 – 6,0 bar |
| Menovitý prietok: | 0 – 32 l/min |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil s manometrickým indikátorom |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0,5 – 6,0 bar |
| Menovitý prietok: | 0 – 32 l/min |
| Pripojenie vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
Fľašové redukčné ventily MOST