Regulátor Argón/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorom na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 0 – 32 l/min. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
| Obj. číslo | 6235000152 |
| Obj. číslo | 6235000152 |
| Splátky už od | |
Regulátor Argón/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorom na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 0 – 32 l/min. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
Bezpečnostný ventil umiestnený za manometrom na zadnej strane ventilu výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Redukčný ventil je vybavený uzatváracím ventilom pre uľahčenie práce.
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0,5 – 6,0 bar |
| Menovitý prietok: | 0 – 32 l/min |
| Pripojenie vstup: | závit G 3/4" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0,5 – 6,0 bar |
| Menovitý prietok: | 0 – 32 l/min |
| Pripojenie vstup: | závit G 3/4" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |