Regulátor ACETYLÉN Brass MOST na prácu pod vstupným tlakom 25 bar. Prietok 5 m3/h. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
| Obj. číslo | 6230750200 |
| Obj. číslo | 6230750200 |
| Splátky už od | |
Regulátor ACETYLÉN Brass MOST na prácu pod vstupným tlakom 25 bar. Prietok 5 m3/h. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
Bezpečnostný ventil umiestnený za manometrom na zadnej strane ventilu výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Redukčný ventil je vybavený uzatváracím ventilom pre uľahčenie práce.
Reduktory Brass MOST sa používajú na zníženie tlaku plynu v plynovej fľaši na pracovný tlak používaný na rezacej, zváracej, spájkovacej alebo ohrievacej stanici.
| Plyn: | acetylén |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 25 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0 – 1,5 bar |
| Menovitý prietok: | 5 m3/h |
| Pripojenie vstup: | jarmo |
| Pripojenie výstup: | závit G 3/8" LH |
| Koniec hadice: | 8 mm |
| Plyn: | acetylén |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| S elektrickým ohrevom: | nie |
| Max. vstupný tlak: | 25 bar |
| Rozsah pracovného tlaku: | 0 – 1,5 bar |
| Menovitý prietok: | 5 m3/h |
| Pripojenie vstup: | jarmo |
| Pripojenie výstup: | závit G 3/8" LH |
| Koniec hadice: | 8 mm |
MOST horáky a príslušenstvo na rezanie a zváranie plynom - inštalácia horáka, redukcie a poistiek