Regulátor KYSLÍK Brass MOST na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 30 m3/h. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
| Obj. číslo | 6230750100 |
| Obj. číslo | 6230750100 |
Regulátor KYSLÍK Brass MOST na prácu pod vstupným tlakom 200 bar. Prietok 30 m3/h. S uzatváracím ventilom. Udržiava stabilný tlak, znižuje plytvanie plynmi a zlepšuje kvalitu zvaru.
Bezpečnostný ventil umiestnený za manometrom na zadnej strane ventilu výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Redukčný ventil je vybavený uzatváracím ventilom pre uľahčenie práce. Pracovný tlak stačí nastaviť raz a počas prestávky v práci zavrieť ventil.
Jedinečná konštrukcia redukčného ventilu overená dlhoročnou praxou výrazne zvyšuje životnosť a prevádzkovú stabilitu reduktora. Redukčný ventil je umiestnený v špeciálne konštruovanej kapsule zakončenej veľmi presným filtrom zo spekaných práškov s mikroporéznou štruktúrou, ktorá zabraňuje usadzovaniu prachu, kovových pilín a iných nečistôt na sedle redukčného ventilu, čo by spôsobilo netesnosť ventilu.
Reduktory Brass MOST sa používajú na zníženie tlaku plynu v plynovej fľaši na pracovný tlak používaný na rezacej, zváracej, spájkovacej alebo ohrievacej stanici.
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Výstupný tlak: | 0 – 10 bar |
| Menovitý prietok: | 30 m3/h |
| Pripojenie vstup: | závit G 3/4" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový fľašový ventil |
| Max. vstupný tlak: | 200 bar |
| Výstupný tlak: | 0 – 10 bar |
| Menovitý prietok: | 30 m3/h |
| Pripojenie vstup: | závit G 3/4" |
| Pripojenie výstup: | závit G 1/4" |
| Koniec hadice: | 6,3 mm |
MOST horáky a príslušenstvo na rezanie a zváranie plynom - inštalácia horáka, redukcie a poistiek