Ohrievací horák H60 UNIVERSAL z rady Propaline, používa sa s predlžovacou trubkou.
Horák sa využíva pri konštrukčných prácach a priemyslových ohrevoch.
| Obj. číslo | 0763220 |
| Obj. číslo | 0763220 |
Ohrievací horák H60 UNIVERSAL z rady Propaline, používa sa s predlžovacou trubkou.
Horák sa využíva pri konštrukčných prácach a priemyslových ohrevoch.
| Typ horáka: | H60 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 5030 – 9744 g/h |
| Výkon: | 64,74 – 125,41 kW |
| Dĺžka horáka: | 125 mm |
| Typ horáka: | H60 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 5030 – 9744 g/h |
| Výkon: | 64,74 – 125,41 kW |
| Dĺžka horáka: | 125 mm |