Ohrievací horák H50 UNIVERSAL z radu Propaline. Používa sa s predlžovacou trubkou.
| Obj. číslo | 0763219 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 0763219 |
Ohrievací horák H50 UNIVERSAL z radu Propaline. Používa sa s predlžovacou trubkou.
Horák sa využíva pri konštrukčných, izoláterských a stavebných prácach a priemyslových ohrevoch.
| Typ horáka: | H50 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 50 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 3780 – 7590 g/h |
| Výkon: | 48,68 – 97,69 kW |
| Dĺžka horáka: | 115 mm |
| Typ horáka: | H50 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 50 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 3780 – 7590 g/h |
| Výkon: | 48,68 – 97,69 kW |
| Dĺžka horáka: | 115 mm |