Ohrievací horák H40 UNIVERSAL z rady Propaline, používa sa s predlžovacou trubkou.
Horák sa využíva pri konštrukčných prácach a priemyslových ohrevoch.
| Obj. číslo | 0763218 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 0763218 |
Ohrievací horák H40 UNIVERSAL z rady Propaline, používa sa s predlžovacou trubkou.
Horák sa využíva pri konštrukčných prácach a priemyslových ohrevoch.
| Typ horáka: | H40 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 40 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 1200 – 1902 g/h |
| Výkon: | 15,44 – 24,48 kW |
| Dĺžka horáka: | 90 mm |
| Typ horáka: | H40 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M20x1 |
| Priemer: | 40 mm |
| Pracovný tlak: | 1,0 – 4,0 bar |
| Spotreba: | 1200 – 1902 g/h |
| Výkon: | 15,44 – 24,48 kW |
| Dĺžka horáka: | 90 mm |