Brúsny kotúč s lamelami z brúsneho plátna, s trnom ø 6 mm. Kotúč na čistenie zvarov, odstraňovanie hrdze a konečnú úpravu ocele a nehrdzavejúcej ocele.
| Obj. číslo | 9601164004 |
| Obj. číslo | 9601164004 |
Brúsny kotúč s lamelami z brúsneho plátna, s trnom ø 6 mm. Kotúč na čistenie zvarov, odstraňovanie hrdze a konečnú úpravu ocele a nehrdzavejúcej ocele.
Brúsna tkanina s korundovým zrnom; flexibilné lamely umožňujú presné prispôsobenie tvaru obrobku.
Rozmer kotúča (priemer x hrúbka): 60 x 40 mm
Zrnitosť: P40
Max. rýchlosť: 16100 ot/min
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 60 mm |
| Hrúbka: | 40 mm |
| Zrnitosť: | P40 |
| Max. otáčky: | 16100 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 60 mm |
| Hrúbka: | 40 mm |
| Zrnitosť: | P40 |
| Max. otáčky: | 16100 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |