Brúsny kotúč s lamelami z brúsneho plátna, s trnom ø 6 mm. Kotúč na hrubovanie a konečnú úpravu ocele a nehrdzavejúcej ocele.
| Obj. číslo | 9601122506 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9601122506 |
Brúsny kotúč s lamelami z brúsneho plátna, s trnom ø 6 mm. Kotúč na hrubovanie a konečnú úpravu ocele a nehrdzavejúcej ocele.
Brúsna tkanina s korundovým zrnom; flexibilné lamely umožňujú presné prispôsobenie tvaru obrobku.
Rozmer kotúča: 25 x 25 mm
Zrnitosť: P60
Max. rýchlosť: 38200 ot/min
Optimálna rýchlosť: 27500 ot/min
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 25 mm |
| Hrúbka: | 25 mm |
| Zrnitosť: | P60 |
| Max. otáčky: | 38200 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 25 mm |
| Hrúbka: | 25 mm |
| Zrnitosť: | P60 |
| Max. otáčky: | 38200 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |