Lamelový kotúč pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov, na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ.
| Obj. číslo | 9419150040 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9419150040 |
Lamelový kotúč pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov, na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ.
Na vyžiadanie aj v inej zrnitosti kotúčov zo sady MOST STANDARD Zirconium (brúsne).
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 150 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Hmotnosť: | 0,152 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 150 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Hmotnosť: | 0,152 kg |