Lamelový kotúč pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov, na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ.
| Obj. číslo | 9419115120 |
| Obj. číslo | 9419115120 |
Lamelový kotúč pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov, na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ.
Na vyžiadanie aj v inej zrnitosti kotúčov zo sady MOST STANDARD Zirconium (brúsne).
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 120 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,06 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 120 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,06 kg |