1700-wattová uhlová brúska s výkonom veľkého nástroja a obratnosťou malej brúsky. Pre priemer kotúča 125 mm. Patentovaný odolný motor, rýchloupínacia matica, beznástrojová výmena kotúčov, ochrana proti preťaženiu a opätovnému rozbehnutiu.
| Obj. číslo | 600516000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 16.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 178,78 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 600516000 |
| Splátky už od | |
1700-wattová uhlová brúska s výkonom veľkého nástroja a obratnosťou malej brúsky. Pre priemer kotúča 125 mm. Patentovaný odolný motor, rýchloupínacia matica, beznástrojová výmena kotúčov, ochrana proti preťaženiu a opätovnému rozbehnutiu.
Balenie obsahuje:
Uhlová brúska WEV 17-125 QUICK (600516000)
Ochranný kryt
Oporná príruba
M-Quick Upínacia matica
Prídavná rukoväť Metabo VibraTech (MVT)
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1700 W |
| Krútiaci moment: | 3.7 Nm |
| Výstupný výkon: | 1040 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 2800 – 11000 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 11000 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 206 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,5 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 3,6 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1700 W |
| Krútiaci moment: | 3.7 Nm |
| Výstupný výkon: | 1040 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 2800 – 11000 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 11000 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 206 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,5 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 3,6 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |